Party House
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Party House

Party House is best place 4 funny people, dancing people, dj's etc
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 pomagajte drugovi,ocu da se ... :D

Go down 
AuthorMessage
MilosJ
New Partycomer
New Partycomer



Number of posts : 2
Registration date : 2007-10-31

pomagajte drugovi,ocu da se ... :D Empty
PostSubject: pomagajte drugovi,ocu da se ... :D   pomagajte drugovi,ocu da se ... :D Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 1:24 am

e sad...taka i taka stvar...hteo bih da vas pitam neke gluposti...pa ko je u mogucnosti neka baci neki comment...

lozim se na tu ziku i sve...blabla...smaram

posto nemam para i te stvari...kao i ostali...hteo bih da vas pitam kako ste vi poceli?sa kojom opremom?kako,sta,i to?PRE SVEGA:KAD STE POCELI sa kupovinom opreme i da aktivnije pustate ziku?

ovako...posto ja planiram da za nekih godinu dana tek skupim novce i kupim 2 gramofona(ko nema ploce nije dj,a ko nema svoju produkciju nije pro dj,jel tako?NARAVNO!)...e sad...sta da uzmem za pocetak?

neka miksetica od 100-tinjak evra bi mi odgovarala,sluske tako 70,80,i neki shit player...da nije skup...a da mogu sa njim pustati sad ziku,a posle zajedno sa gramofonima...ako bi uzeo 2 playera...kad bi kupio gramofone posle bi ih mogao baciti...a recimo,jedan player sa 2 ona cd-roma...mislim da bi vise odgovarala...sta vi kazete?

imam samo 16 godina,klinja,nemam para i to...pa mi dajte koji komentar...a ne sad pionirove miksete po 100000000000000$ i slicne stvari...ja bi voleo,kad bi imao svu opremu pionirovu,jer koliko se drugi kontaju,najkvalitetnija je...a opet...treba mi nesto za malo para pa makar i nemalo nikakvu funkciju...cisto da se vezbam...razumete?

a posle ako Bog da,bilo bi i own produkcije...uf....tezak je zivot nas umetnika...

inace..Very Happy house ne volim mnogo....trance je zakon ... tj.sve sto je trance Very Happy hehe TNX UNAPRED
Back to top Go down
 
pomagajte drugovi,ocu da se ... :D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Party House :: Predstavljanje DJ-eva :: Vaša biografija-
Jump to: